Корисні ресурси для студентів

Сайт Студентської ради НТУУ "КПІ"                    Відділ академічної мобільності НТУУ "КПІ"

Спортивні гуртки в НТУУ "КПІ"                                                      Центр юридичної допомоги

Студентська соціальна сторінка                                                               Профком студентів

Студмісто НТУУ "КПІ"                                                       Центр розвитку кар'єри НТУУ "КПІ"

Куратори груп

СТУДЕНТСЬКІ ДОСЯГНЕННЯ

Студентка 6 курсу (ЛЕ-41м) Шуриберко Марія - переможець Всеукраїнського конкурсу «Екологія та екологічна безпека»!

За відмінне навчання та наукові здобутки студентка групи  ЛЕ-41м Тетяна Потильчак отримала премію мера Києва. ВІТАЄМО!

Кращі студенти кафедри (6 курс)  нагороджені дипломами ректора!

Студентці ЛЕ-31м  Чірковій Катерині Миколаївні  за результатами зимової сесії 2014/2015 н. р. присуджена стипендія Ректора НТУУ «КПІ»!

Студенти-відмінники за результатами літної сесії 2014/2015 н. р.